Akcja witryna

witryna1 (szerokość: 431px)

Miejski Konserwator Zabytków ma przyjemność poinformować, że do 30. 08. 2013 roku przedsiębiorcy i właściciele lokali frontowych z ulicy Piotrkowskiej mogą zgłaszać chęć udziału w „Projekcie Witryna".
Dajemy możliwość dziesięciu najemcom z ulicy Piotrkowskiej wykorzystania bezpłatnego projektu pracowni architektonicznej RWSL. Architekci przygotują 10 profesjonalnych aranżacji, dostosowanych do potrzeb konkretnych najemców i funkcji ich lokali, które estetyką będą dopasowane do wielkomiejskiego stylu ulicy Piotrkowskiej, jaki reprezentuje ona po remoncie. Witryny będą tworzyć spójną sieć interesujących wystaw nie przekraczając przy tym estetycznych ram.

witryna 2 (szerokość: 431px)

Działanie to kreuje nie tylko estetyczny porządek ulicy. Atrakcyjność witryn jest od dawna priorytetem w działalności sklepów w galeriach handlowych. Profesjonalnie zaaranżowana wystawa zdecydowanie lepiej oddziałuje na klientów przyciągając ich uwagę, tym samym generując zysk.
Zachęcamy do skorzystania z oferty tym bardziej, że oferujemy również regulację formalności związanych z przedsięwzięciem, takich jak np. uzyskanie stosownego pozwolenia.
Deklarację chęci uczestnictwa w programie można pobrać w sekretariacie Biura Architekta Miasta, ul. Piotrkowska 113, II piętro, lub z pliku poniżej.
Więcej informacji w Biurze Architekta Miasta, II piętro, pok. 12, tel. 42 638 57 60, e-mail: m.szustorowska@uml.lodz.pl

Witryna3 (szerokość: 431px)