Aktualności

« back

Innowacyjna firma
2017-03-16
Udostępnij na facebook

23 marca br. w Łodzi odbędzie się spotkanie informacyjne, dotyczące wsparcia firm z funduszy europejskich w realizacji innowacyjnych projektów. Organizatorem spotkania jest Ministerstwo Rozwoju.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać różne formy pomocy dla innowacyjnych biznesów oraz kompleksową ofertę wsparcia w ramach Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: począwszy od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc. Na spotkaniu poruszony zostanie także temat korzyści płynących z innowacyjnego podejścia do biznesu.

Do dyspozycji gości spotkania będą także eksperci zajmujący się wdrażaniem Funduszy Europejskich, którzy przeprowadzać będą indywidualne konsultacje.

Spotkanie jest organizowane we współpracy m.in. z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, PFR Ventures, Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

Wydarzenie odbędzie się 23 marca 2017 roku o godzinie 11:30 w BioNanoParku w Łodzi (ul. Dubois 114/116).

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/firma-lodz

(ksz)

 

« back

edukacja

zdrowie

Strategia 2020+ zakladka miasto

Przemysły Kreatywne

Użytkowanie wieczyste 2016