Aktualności sportowe

Dorota Banaszczyk z medalem ME

Marcin Durasik / Sportowa Łódź

Dorota Banaszczyk z Olimpu Łódź (waga - 55 kg) wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Europy Karate WKF w kumite w kategorii wiekowej U21. więcej

Basket Liga Kobiet

Po wywalczeniu tytułu mistrzyń Polski do lat 22 zawodniczki Cosinus Widzew wracają do szarej, ligowej rzeczywistości. W środę podejmą Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. więcej

Brązowe łuki Społem

W Kielnarowej odbyły się XXXV Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie. Magdalena Śmiałkowska i Marek Szafran z KS Społem przywieźli z tej imprezy trzy brązowe medale. więcej

Rewanż w Cannes

W środę 22 lutego siatkarki Grot Budowlani rozegrają we Francji rewanżowy pojedynek 1/8 Pucharu CEV. Po drugiej stronie siatki stanie ekipa RC Cannes, którą łódzki zespół w Atlas Arenie pokonał 3:0. więcej

Zdemolowały Pałac

Znakomicie spisały się siatkarki ŁKS Commercecon, które w 21. kolejce Orlen Ligi w Bydgoszczy wygrały 3:0 z Pałacem. więcej

Przetarcie przed ligą

W ekstralidze pań inaugurację wiosennej części rozgrywek zaplanowano na drugi tydzień marca. Piłkarki UKS SMS w tym roku rozegrały już jednak jedno oficjalne spotkanie. więcej

Orlen Liga siatkarek

Zawodniczki Grot Budowlani pokonały 3:0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza i umocniły się na trzecim miejscu Orlen Ligi. Szóstą lokatę w tabeli zajmują siatkarki ŁKS Commercecon, które dzisiaj zagrają z… więcej

- Jacek Jędrzejczak

Wicelider na łopatkach

Hokeiści ŁKH po raz drugi w tym sezonie ograli Warsaw Capitals i z kompletem zwycięstw prowadzą w grupie północnej II ligi. więcej

Sześć medali lekkoatletów

Łódzcy lekkoatleci przywieźli sześć medali z Torunia, gdzie odbyły się halowe mistrzostwa Polski seniorów. Krążki z najcenniejszego kruszcu wywalczyli: Adam Kszczot w biegu na 800 m i Sylwester… więcej

Kalendarz wydarzeń

Oops, an error occurred! Code: 20240602224305514936e9 Event: eb5b095ec3334a4e9c08090c96361193