Aktualności ŁÓDŹ.PL

środa, 27 października 2021

ŁKS przegrywa z Zagłębiem Lubin i odpada z Pucharu Polski

PB / ŁÓDŹ.PL

Piłkarze ŁKS mimo ambitnej walki przegrali w spotkaniu Pucharu Polski z grającym w Ekstraklasie Zagłębiem Lubin. Po Derbach Łodzi Kibu Vicuna zdecydował się wystawić zawodników, którzy wracają po… więcej

mat. ŁKS Commercecon

ŁKS Commercecon Łódź pewnie wygrywa w Kaliszu i pokonuje MKS 0:3

JB / ŁÓDŹ.PL

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź pewnie pokonały MKS Energę Kalisz 0:3. Łodzianki, mimo że były faworytkami tego spotkania i przez większość czasu kontrolowały grę, to nie ustrzegły się błędów, a… więcej

wtorek, 26 października 2021

ŁKS Łódź zmierzy się z ekstraklasowym Zagłębiem Lubin w 1/16 Pucharu Polski

Zawodnicy ŁKS nie mają chwili odpoczynku. Zaledwie 3 dni po bardzo wyczerpującym meczu z Widzewem przyjdzie im się zmierzyć z drużyną Ekstraklasy — Zagłębiem Lubin i powalczyć o awans do 1/8 finału… więcej

niedziela, 26 września 2021

ŁKS Łódź wygrywa z Sandecją Nowy Sącz. Gol w ostatniej minucie!

ŁKS Łódź odniósł bardzo ważne zwycięstwo nad jedną z czołowych drużyn Fortuna 1. Ligi. Po dość bezbarwnym spotkaniu łodzianie pokonali u siebie Sandecję Nowy Sącz. Gola w ostatniej minucie meczu… więcej

niedziela, 24 października 2021

Derby Łodzi na remis! Widzew 2:2 ŁKS po meczu pełnym walki

W hicie kolejki przy al. Piłsudskiego 138 padł remis. Aż trzy bramki oglądaliśmy w pierwszej połowie. ŁKS rozpoczął mocno i prowadził 2:0. Tuż przed przerwą na 2:1 strzelił Patryk Stępiński. Jeden… więcej

sobota, 23 października 2021

Czy na derbach Łodzi będą kibice? Fani ŁKS chcą przemarszu

Kilka miesięcy temu prezes Widzewa Mateusz Dróżdż na Twitterze napisał, że bardzo chce zobaczyć kibiców ŁKS na meczu derbowym. Postawił jednak jeden warunek - zorganizowany przejazd pociągiem bądź… więcej

Derby Łodzi. ŁKS ma swoje atuty! Czy je wszystkie wykorzysta?

Nie ma większego truizmu niż stwierdzenie, że derby rządzą się swoimi prawami. Nie ukrywajmy – ŁKS nie będzie faworytem 67. derbów Łodzi. Jednak truizmem jest również stwierdzenie, że piłka lubi… więcej

czwartek, 23 września 2021

Puchar Polski. ŁKS pokonuje Cracovię w rzutach karnych

Bardzo długo, bo aż do serii rzutów karnych, musieli czekać na emocje kibice zgromadzeni na stadionie im. Władysława Króla. W starciu ŁKS z Cracovią przez 90 minut regulaminowego czasu gry i 30 minut… więcej

ŁKS zagra w Pucharze Polski z Cracovią. Szansa na prestiżową wygraną

Ciężko znaleźć logiczne argumenty przemawiające za zwycięstwem ŁKS w meczu Pucharu Polski z Cracovią. Co więc pozostaje? Wiara, że pomimo długiej listy kontuzjowanych i nie najlepszej formy zmienników… więcej

wtorek, 19 października 2021

Derby Łodzi. ŁKS czy Widzew? Typujemy faworyta niedzielnego spotkania

Bogusław Kukuć / ŁÓDŹ.PL

W historii polskiego futbolu derby, czyli mecze klubów z jednego miasta w Ekstraklasie, rozgrywano w 10 miastach (Bydgoszczy, Bytomiu, Chorzowie, Gdyni, Krakowie, Lwowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i… więcej

niedziela, 17 października 2021

ŁKS Commercecon Łódź pokonuje Mistrzynie Polski — Chemika Police

ŁKS Commercecon Łódź odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. I to w jakim stylu! Pokonał na wyjeździe faworyta — aktualne Mistrzynie Polski Chemika Police 1:3. Łodzianki tym samym przywożą do domu… więcej

ŁKS lepszy od Arki Gdynia. Ostatni sprawdzian przed derbami zaliczony!

JB/ ŁÓDŹ.PL

ŁKS zdał ostatni test przed kolejnymi derbami Łodzi i pokonał u siebie Arkę 1:0. Dwunastym zawodnikiem okazali się kibice, którzy tłumnie pojawili się na stadionie im. Władysława Króla. Gola na wagę… więcej

Przed ŁKS nie ma już łatwych meczów. Teraz łodzianie zagrają z Arką

W obecnej sytuacji dla piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego każde kolejne spotkanie jest ważne i nie można go bagatelizować. Choć kibice pewnie myślami sięgają już do kolejnych derbów Łodzi, które… więcej

piątek, 17 września 2021

ŁKS zagra z Podbeskidziem. Celem zwycięstwo i ustabilizowanie formy

Łódzki Klub Sportowy w ostatnich tygodniach ma wyraźne problemy z ustabilizowaniem formy. Zdarzają się mecze beznadziejne jak ten z Resovią, a zaraz po nich bardzo dobre, jak ten w Legnicy. Duży wpływ… więcej

czwartek, 14 października 2021

Historia derbów Łodzi, czyli wielka wojna między ŁKS-em a Widzewem

MD / ŁÓDŹ.PL

„ŁKS myśli, że in vitro to pizzeria" kontra „RTS ma haluny po pieczarkach" – choć potyczki słowne pomiędzy kibicami łódzkich drużyn trwają od lat, to prawdziwa bitwa rozegra się już w niedzielę (24… więcej

wtorek, 14 września 2021

mat. prasowe

ŁKS Łódź. Zobacz, jak będą wyglądać krzesełka na stadionie [WIZUALIZACJE]

rd / ŁÓDŹ.PL

Budowa stadionu ŁKS Łódź zbliża się do szczęśliwego końca. Bryłę i zadaszenie możemy podziwiać już od dłuższego czasu, teraz przyszedł czas na krzesełka. więcej

sobota, 2 października 2021

ŁKS przegrywa z Zagłębiem Sosnowiec. Ciągle te same błędy

ŁKS przegrał na własnym boisku z o wiele gorzej radzącą sobie w tym sezonie drużyną Zagłębia Sosnowiec. I choć łodzianie byli bez wątpienia faworytami tego pojedynku, to trudno tu mówić o zaskoczeniu,… więcej

piątek, 1 października 2021

Czy ŁKS podtrzyma dobrą passę? Mecz z teoretycznie łatwym rywalem

Piłkarze ŁKS-u muszą wykorzystać szansę, jaką dała im ostatnia wygrana z Sandecją 0:1. Przed nimi teoretycznie znacznie łatwiejszy przeciwnik, który powinien pozwolić odzyskać łodzianom pewność siebie… więcej

sobota, 25 września 2021

ŁKS powalczy o kontakt z czołówką. Trudne starcie z Sandecją

Piłkarze ŁKS nie mają chwili wytchnienia. Zaledwie 3 dni po pucharowym meczu z Cracovią muszą walczyć o ligowe punkty. A jest o co! Po ostatniej porażce z Podbeskidziem 2:1 spadli na 7. miejsce w… więcej

sobota, 18 września 2021

ŁKS przegrywa z Podbeskidziem Bielsko-Biała i traci kolejnych zawodników

Kibice liczyli, że po dobrym spotkaniu z Miedzią Legnica ŁKS utrzyma formę i wygra z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Niestety, łodzianie przegrali 1:2, w dodatku urazów nabawili się Pirulo, Maksymilian… więcej

niedziela, 12 września 2021

ŁKS Łódź wygrywa w Legnicy z Miedzią i utrzymuje kontakt z czołówką

ŁKS Łódź pewnie pokonuje w Legnicy tamtejszą Miedź 2:0. Obie bramki dla gości zdobywa świetnie dysponowany Pirulo. To ważne zwycięstwo dla łodzian, którzy w końcu popisali się skutecznością i nie… więcej